بهترین متخصص گوارش در غرب تهران

بهترین متخصص گوارش در غرب تهران

یافتن بهترین متخصص گوارش در غرب تهران، دغدغه ی بسیاری از افراد ساکن این منطقه می باشد. تمام ما در طول زندگی خود حداقل یکبار به متخصص گوارش مراجعه کرده ایم. بیماری های گوارشی از جمله مشکلات رایجی می باشد که افراد را تحت تاثیر قرار می دهند.

همانطور که می دانید علم پزشکی به تخصص های گوناگونی تقسیم می شود. شاید خود شما هم بر این باور باشید که برای هر مشکل و عارضه ای به متخصص مربوط به آن بیماری مراجعه نمایید.

مطمئنا انتخاب بهترین فوق تخصص گوارش در تهران، می تواند اطمینان خاطر بیشتری در ذهن بیمار برای تشخیص مناسب پزشک و انتخاب راهکار درمانی موثر، ایجاد نماید.

دکتر امیر سعید صادقی فوق تخصص گوارش و کبد در غرب تهران

دکتر امیر سعید صادقی فوق تخصص گوارش و کبد در غرب تهران

شاید با نگاهی به اطراف خود متوجه شوید که اختلالات گوارشی جزء بیماری های شایع و مطرح در جامعه ی کنونی می باشد.

شاید برای خود شما هم پیش آمده باشد که در طول زندگی بنا به دلایل مختلفی اعم از: معده درد، حالت تهوع، اسهال، دل درد شدید و … به مراکز درمانی و یا حتی اورژانس مراجعه کرده باشید.

متخصص گوارش

مراجعین بسیار زیادی بنا به دلایل متعدد به متخصص گوارش مراجعه می نمایند. ممکن است فردی برای رفلاکس معده و یا مسمومیت غذایی به متخصص گوارش مراجعه نماید.

مبحث مهم در این زمینه، تشخیص صحیح و مناسب پزشک متخصص می باشد. همانطور که می دانید، تشخیص درست پزشک مقدمه ی انتخاب برنامه ی درمانی مناسب و موثر می باشد.

خیلی از این عوامل ذکر شده ممکن است با مصرف یک داروی خاص و ساده برطرف شوند. ولی در مواقعی ممکن است درمان این عوارض موقتی بوده و به محض قطع شدن مصرف دارو، مجدد عود کنند.

در این حالت لازم است ابتدا علت علائم و شواهد موجود در فرد ریشه یابی شود و به دنبال آن بهترین طرح درمانی متناسب با وضعیت بیمار، سن و سایر پارامترهای موثر، از سوی پزشک متخصص انتخاب شود.

 • هرچه تشخیص پزشک دقیق تر باشد، مطمئنا برنامه ریزی موثر و کارآمد تری برای درمان بیماری تعیین می گردد.

شاید بارها و بارها در اطراف خود اشخاصی را دیده باشید که به دلیل تشخیص نادرست پزشک، نه تنها شدت بیماری افزایش یافته است بلکه عوارض نامطلوب دیگری نیز برای آن ها ایجاد شده است.

 دکتر امیر سعید صادقی ، فوق تخصص گوارش و کبد ، دارای بورد تخصصی بیماری های داخلی و عضو انجمن گوارش و کبد ایران می باشند. شما عزیزان می توانید ، از طریق زیر با دکتر صادقی ارتباط برقرار کنید :

شماره تماس: 02188681047   –  02188689871 

صفحه اینستاگرام دکتر امیر سعید صادقی

چه زمان به متخصص گوارش مراجعه کنیم؟

هرگاه احساس کردید علائمی از یک اختلال گوارشی دارید می توانید به متخصص گوارش مراجعه کنید. پزشک متخصص می تواند با انجام معاینات حضوری و بررسی شرح حال شما، علت علائم را به طور دقیق ریشه یابی کند و متناسب با آن برنامه ی درمانی را مشخص نماید.

به خاطر داشته باشید در برخی موارد برای تشخیص قطعی و صحیح لازم است از یک سری روش های تشخیصی مناسب مانند: آندوسکوپی، کولونوسکوپی، نمونه ادرار و سایر تست های آزمایشگاهی استفاده کرد.

لازم به توجه است که؛ مدت زمانی که یکبار به صورت کامل؛ برای تشخیص و درمان بیماری یا حتی عارضه ای جزئی صرف می کنید، خیلی بهتر از این است که بارها و بارها به دنبال یافتن راه حلی برای درمان موقت و گذرای مشکل گوارشی خود باشید!!! پس زمان را تلف نکنید و به سلامت خود اهمیت دهید.

شاید در منازل تمام ما قرص هایی برای رفع حالت تهوع، انواع مسکن ها و… وجود داشته باشد. خیلی از ما انسان ها، عادت داریم تا هنگام مواجه شدن با یک سردرد یا معده درد، خود را با قرص هایی که در منزل داریم، درمان کنیم.

از نظر پزشکی، درمان های خودسرانه می تواند عواقب ناگواری را به دنبال داشته باشند. پس توصیه ی ما به شما عزیزانی که نگران وضعیت سلامتی خود هستید این است که؛ هنگام مواجه شدن با هرگونه علائم بیماری و کسالت ابتدا با یک پزشک متخصص مشورت نمایید و سپس اقدام به درمان مشکلات موجود نمایید.

 

ویژگی بهترین متخصص گوارش در غرب تهران

متخصص گوارش با استفاده از دانش پزشکی و تجربه ی خود به بررسی شرح حال و وضعیت جسمانی بیمار می پردازد. در برخی موارد ممکن است؛ استفاده از روش های زیر به پزشک در تشخیص صحیح و دقیق کمک شایانی نماید:

بررسی محیط داخلی دستگاه گوارش یکی از نکات بسیار مهم در تشخیص بیماری های احتمالی می باشد. پزشک با مشاهده ی فضای درونی دستگاه گوارش علائم بیماری را می سنجد و بهترین تصمیم را برای طرح درمانی موثر می گیرد.

نحوه ی برخورد پزشک

پزشک باید بستری را فراهم سازد تا بیمار در عین اطمینان خاطر و اعتماد، به شرح حال خود بپردازد. همچنین پزشک باید به صورت دقیق به صحبت های بیمار گوش فرا دهد و علائم بیان شده را موشکافانه مورد بررسی قرار دهد.

برقراری ارتباط موثر بین بیمار و پزشک پارامتری بسیار مهم می باشد که حتی می تواند روند درمان را نیز تحت تاثیر قرار دهد و روحیه ی بیمار را برای گذراندن دوره ی درمانی موفق و موثر، تقویت نماید.

دسترسی به مطب متخصص گوارش در غرب تهران

محدوده ی غرب تهران، ساکنین زیادی را در خود جای داده است. به گونه ای که در اغلب ساعات روز، تردد و رفت و آمد در منطقه ی غرب تهران زیاد می باشد. مطمئنا برای شما نیز خوشایند نیست که برای مراجعه به پزشک از مسیری پر ازدحام و پر ترافیک عبور کنید.

بنابراین احتمالا دسترسی آسان به مطب پزشک نیز یکی از موارد مهم در انتخاب بهترین متخصص گوارش در غرب تهران می باشد.

مطب دکتر امیر سعید صادقی، فوق تخصص گوارش در غرب تهران، محدوده ی سعادت آباد واقع شده است و شما عزیزان می توانید در کمترین زمان ممکن و با راحتی بیشتر به ایشان مراجعه نمایید.

خدمات متخصص گوارش

متخصص گوارش می تواند با انجام معاینات لازم، درمان دارویی را آغاز کند. شاید برای درمان برخی از مشکلات گوارشی لازم به گذراندن یک دوره ی درمانی چند ماهه داشته باشید. به همین دلیل توصیه می شود با صبوری به گوشزدهای پزشک خود توجه کنید تا بتوانید با کمک او اختلالات گوارشی خود را درمان نمایید و سلامت خود را تضمین کنید.

ترس از آندوسکوپی و یا کولونوسکوپی خیلی از افراد را نسبت به انجام این روش های تشخیصی دقیق، باز می دارد. به همین دلیل ممکن است پروسه ی درمان مختل و حتی طولانی تر شود. ولی چه چیزی مهم تر از سلامتی آدمی؟

حال فردی را در نظر بگیرید که نیاز به انجام آندوسکوپی معده دارد. مطمئنا اگر این فرد برای اولین بار اقدام به انجام این روش تشخیصی کند، سوالاتی ذهن او را درگیر می سازد. مثل:

 • آیا آندوسکوپی درد دارد؟
 • آیا آندوسکوپی باعث خفگی می شود؟

لازم به ذکر است، دکتر امیر سعید صادقی به منظور ایجاد راحتی بیشتر برای بیماران خود، آندوسکوپی معده و کولونوسکوپی را تحت بیهوشی عمومی و یا نیمه بیهوشی انجام می دهد.

خلاصه کلام

متخصص گوارش با دانش بالای خود نسبت به تشخیص انواع مشکلات گوارشی اشراف کامل دارد و می تواند بهترین مشاور و پشتیبان برای افرادی باشد که بنا به دلایل مختلف با اختلالات گوارشی درگیر هستند.

کار را به دست کاردان خود بسپارید. شاید در خیلی از موارد فکر کنید مراجعه به اورژانس و یا یک پزشک عمومی می تواند شما را هرچند موقتی از شر مشکلات گوارشی راحت کند. ولی به چه قیمتی؟ اگر دوباره این مشکلات عود کنند چه می کنید؟!

پزشک متخصص می تواند با تشخیص صحیح شما را از علت علائمی که دارید با خبر سازد و بهترین روش درمانی را برای برطرف شدن کامل اختلالات موجود، انتخاب نماید.

دکتر امیرسعید صادقی

فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران در مقطع فوق تخصصی گوارش و کبد. در سال ۹۰ با رتبه اول در امتحان ورودی فوق تخصص گوارش و کبد وارد دانشگاه تهران شدم و در سال ۹۲ با موفقیت در امتحان بورد فوق تخصصی گوارش با کسب رتبه سوم تحصیلات خود رو به پایان رساندم. فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در مقطع تخصص بیماریهای داخلی و بورد تخصصی داخلی در سال ۸۸ فارغ التحصیل شدم.

2 thoughts on “بهترین متخصص گوارش در غرب تهران

 1. ماریامحبوب - دسامبر 21, 2020 در 4:10 ب.ظ

  سلام خسته نباشید ببخشید من بیماری اشالازی دارم تقریبا سه چهارسالیه یک مرحله تزریق سم هم داشتم اماالان مدتیه خیلی اذیت میشم دائماشبها تا صبح سرفه میکنم اسیدبرمیگرده به بینی ودهانم

  پاسخ
  • drsaeghi - دسامبر 31, 2020 در 5:56 ق.ظ

   سلام. باید حتما برای مشاوره اقدام بفرمایید تا مشخص بشه که دقیقا مشکل چه بوده و چرا برای اولین اقدام بوتاکس رو انتخاب کردند و چرا دیلاتاسیون با بالون انجام نشده. باید معاینه کامل انجام بشه.

   پاسخ

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه
Call Now Button