بهترین متخصص گوارش در غرب تهران

بهترین متخصص گوارش در غرب تهران

یافتن بهترین متخصص گوارش در غرب تهران، دغدغه ی بسیاری از افراد ساکن این منطقه می باشد. تمام ما در طول زندگی خود حداقل یکبار به متخصص گوارش مراجعه کرده ایم. بیماری های گوارشی از جمله مشکلات رایجی می باشد که افراد را تحت تاثیر قرار می دهند.

همانطور که می دانید علم پزشکی به تخصص های گوناگونی تقسیم می شود. شاید خود شما هم بر این باور باشید که برای هر مشکل و عارضه ای به متخصص مربوط به آن بیماری مراجعه نمایید.

مطمئنا انتخاب بهترین فوق تخصص گوارش در تهران، می تواند اطمینان خاطر بیشتری در ذهن بیمار برای تشخیص مناسب پزشک و انتخاب راهکار درمانی موثر، ایجاد نماید.

دکتر امیر سعید صادقی فوق تخصص گوارش و کبد در غرب تهران

دکتر امیر سعید صادقی فوق تخصص گوارش و کبد در غرب تهران

متخصص گوارش

مراجعین بسیار زیادی بنا به دلایل متعدد به متخصص گوارش مراجعه می نمایند. ممکن است فردی برای رفلاکس معده و یا مسمومیت غذایی به متخصص گوارش مراجعه نماید.

مبحث مهم در این زمینه، تشخیص صحیح و مناسب پزشک متخصص می باشد. همانطور که می دانید، تشخیص درست پزشک مقدمه ی انتخاب برنامه ی درمانی مناسب و موثر می باشد.

هرچه تشخیص پزشک دقیق تر باشد، مطمئنا برنامه ریزی موثر و کارآمد تری برای درمان بیماری تعیین می گردد.

شاید بارها و بارها در اطراف خود اشخاصی را دیده باشید که به دلیل تشخیص نادرست پزشک، نه تنها شدت بیماری افزایش یافته است بلکه عوارض نامطلوب دیگری نیز برای آن ها ایجاد شده است.

 دکتر امیر سعید صادقی ، فوق تخصص گوارش و کبد ، دارای بورد تخصصی بیماری های داخلی و عضو انجمن گوارش و کبد ایران می باشند. شما عزیزان می توانید ، از طریق زیر با دکتر صادقی ارتباط برقرار کنید :

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۶۸۱۰۴۷   –  ۰۲۱۸۸۶۸۹۸۷۱ 

صفحه اینستاگرام دکتر امیر سعید صادقی

ویژگی بهترین متخصص گوارش در غرب تهران

متخصص گوارش با استفاده از دانش پزشکی و تجربه ی خود به بررسی شرح حال و وضعیت جسمانی بیمار می پردازد. در برخی موارد ممکن است؛ استفاده از روش های زیر به پزشک در تشخیص صحیح و دقیق کمک شایانی نماید:

بررسی محیط داخلی دستگاه گوارش یکی از نکات بسیار مهم در تشخیص بیماری های احتمالی می باشد. پزشک با مشاهده ی فضای درونی دستگاه گوارش علائم بیماری را می سنجد و بهترین تصمیم را برای طرح درمانی موثر می گیرد.

نحوه ی برخورد پزشک

پزشک باید بستری را فراهم سازد تا بیمار در عین اطمینان خاطر و اعتماد، به شرح حال خود بپردازد. همچنین پزشک باید به صورت دقیق به صحبت های بیمار گوش فرا دهد و علائم بیان شده را موشکافانه مورد بررسی قرار دهد.

برقراری ارتباط موثر بین بیمار و پزشک پارامتری بسیار مهم می باشد که حتی می تواند روند درمان را نیز تحت تاثیر قرار دهد و روحیه ی بیمار را برای گذراندن دوره ی درمانی موفق و موثر، تقویت نماید.

دسترسی به مطب متخصص گوارش در غرب تهران

محدوده ی غرب تهران، ساکنین زیادی را در خود جای داده است. به گونه ای که در اغلب ساعات روز، تردد و رفت و آمد در منطقه ی غرب تهران زیاد می باشد. مطمئنا برای شما نیز خوشایند نیست که برای مراجعه به پزشک از مسیری پر ازدحام و پر ترافیک عبور کنید.

بنابراین احتمالا دسترسی آسان به مطب پزشک نیز یکی از موارد مهم در انتخاب بهترین متخصص گوارش در غرب تهران می باشد.

مطب دکتر امیر سعید صادقی، فوق تخصص گوارش در غرب تهران، محدوده ی سعادت آباد واقع شده است و شما عزیزان می توانید در کمترین زمان ممکن و با راحتی بیشتر به ایشان مراجعه نمایید.

خدمات دکتر امیر سعید صادقی

گاها ممکن است برخی از افراد برای تشخیص دقیق بیماری خود به انجام روش های تشخیصی نیاز پیدا کنند. این روش ها اعم از آندوسکوپی، کولونوسکوپی، بیوپسی و… می باشند.

حال فردی را در نظر بگیرید که نیاز به انجام آندوسکوپی معده دارد. مطمئنا اگر این فرد برای اولین بار اقدام به انجام این روش تشخیصی کند، سوالاتی ذهن او را درگیر می سازد. مثل:

  • آیا آندوسکوپی درد دارد؟
  • آیا آندوسکوپی باعث خفگی می شود؟

لازم به ذکر است، دکتر امیر سعید صادقی به منظور ایجاد راحتی بیشتر برای بیماران خود، آندوسکوپی معده و کولونوسکوپی را تحت بیهوشی عمومی و یا نیمه بیهوشی انجام می دهد.

سایر مقالات ارائه شده:

درمان زخم معده

سندرم روده تحریک پذیر

آندوسکوپی دستگاه گوارش فوقانی

پاسخ

دوازده + 8 =

Call Now Button